Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy szynowe

( ilość produktów: 10 )

Doświetlanie ścian zielonych

Zestawy do oświetlania roślin bazujące na szynach są idealne do oświetlania roślin na dużych powierzchniach takich jak np ściany zielone lub ogrody wertykalne. Zestawy szynowe pozwalają na instalację wielu punktów świetlnych dzięki czemu nie ma konieczności doprowadzenia kilku podłączeń elektrycznych. Wszystkie naświetlacze występują w kolorze białym i czarnym. Szyny oferujemy w długościach 1 oraz 2 metrów, dodatkowo dzięki specjalnym adapterom możemy łączyć je ze sobą tworząc dłuższe konfiguracje.

System oświetleniowy LED do roślin na szynach

System szynowy z oświetleniem LED to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują tylko jednym źródłem mocy (gniazdkiem) lub potrzebują oświetlić większą powierzchnię. Dzięki możliwości podłączenia do trzech faz, system ten umożliwia podział oświetlenia na sekcje, co daje kontrolę nad uruchamianiem poszczególnych części systemu w wybranych porach dnia dzięki np. czasownikowi. 

Oświetlanie dużych roślin w domu

Zestawy szynowe zdadzą egzamin również w sytuacji, w której chcemy oświetlić dużą roślinę w naszym domu - np. palmę lub inne drzewo, które ozdabia nasz salon. Często tego typu rośliny osiągają spore rozmiary, przez co koniecznym jest zastosowanie więcej niż jednego punktu świetlnego. Używając szyny oświetleniowej do roślin z łatwością instalujemy odpowiednią ilość żarówek i uratujemy nasze rośliny od niewystarczającej ilości światła.

Żarówki LED do roślin na szynie - zarządzaj działaniem poszczególnych żarówek w wybranych porach dnia

Żarówki LED do roślin zamontowane na szynie to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, które umożliwia równomierne rozłożenie światła nad większą powierzchnią. Taki system jest idealny dla szerokich przestrzeni, umożliwiając optymalne doświetlanie każdej rośliny. Dzięki modułowej konstrukcji, system na szynie oferuje dużą elastyczność w aranżacji oświetlenia, co jest kluczowe dla zróżnicowanych potrzeb różnych gatunków roślin.

System oświetleniowy LED do roślin 

System oświetleniowy LED do roślin to świetne rozwiązanie dla osób pragnących zapewnić swoim roślinom optymalne warunki świetlne na większej powierzchni. Wykorzystanie technologii LED gwarantuje wysoką efektywność energetyczną i długą żywotność, dzięki czemu nie odczujemy prądu w domowym budżecie. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel