Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ŻARÓWKI LED DO DOŚWIETLANIA ROŚLIN

( ilość produktów: 8 )

Żarówki LED do uprawy roślin 

Żarówki marki VERTICANA to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych którzy chcą oświetlić swoje rośliny. Specjalnie zaprojektowana barwa światła sprawia że rośliny rosną szybciej i osiągają swój pełny potencjał genetyczny. Światło produkowane przez nasze żarówki jest odbierane przez ludzkie oko jako zbliżone do białego, w odróżnieniu do konkurencyjnych rozwiązań które charakteryzują się nieprzyjemnym mocno czerwono-niebieskim światłem.Każda żarówka z naszej oferty oświetla 1m². Dobierz odpowiednią soczewkę do dystansu z którego będziesz doświetlał swoje rośliny.

Żarówki do oświetlania domowych roślin 

W naszych domach często brakuje naszym roślinom dostatecznej ilości światła. Rośliny szczególnie narażone na braki światła to te które rosną przy oknach od północy.Aby ratować nasze domowe rośliny najlepiej jest użyć energooszczędnych żarówek LED od VERTICANA.

 

Żarówki do oświetlenia w jesienno-zimowe dni

Często w okresie jesieni i zimy nasze rośliny cierpią z powodu niewystarczającej ilości światła. Aby oświetlić nasze rośliny musimy zapewnić im dodatkowe źródło światła. Idealnym rozwiązaniem będą żarówki od VERTICANA. Dzięki naszym żarówkom nie tylko zwiększymy ilość światła ale i będziemy mogli wydłużyć dobę naświetlania. Ma to szczególne znaczenie dla roślin dnia długiego, które nie będą kwitły gdy okres ciemności jest dłuższy niż okres naświetlania.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel