Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dystrybucja

Zapraszamy do współpracy B2B

Zapraszamy firmy do kontaktu biznes to biznes, wszystkim osobom zajmującym się profesjonalnie utrzymywaniem i dbaniem o ogrody proponujemy ceny hurtowe i dedykowane wsparcie. Napisz do nas na info@verticana.com i podaj nam dane swojej firmy wraz z krótkim opisem tego czym się zajmujesz. 

Jeśli jesteś monterem ścian zielonych, lub zajmujesz się profesjonalnie hodowlą lub opieką nad roślinami koniecznie daj nam znać, z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. 

Oświetlenie do roślin / ścian zielonych hurt

Oferujemy nasze produkty również w cenach hurtowych. Oferta hurtowa jest dedykowana jedynie osobom zajmującym się zawodowo uprawą roślin, lub pielęgnowaniem ogrodów. Nasze produkty świetnie nadadzą się do doświetlania ścian zielonych lub domowych ogrodów. Jeśli twoja działalność jest związana z uprawą roślin w domowych warunkach to dobrze trafiłeś. 

 

Dostawca oświetlenia LED dla roślin 

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną obsługą klientów detalicznych i hurtowych którzy chcą hodować rośliny wewnątrz pomieszczeń przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu wierzymy że możemy zostać twoim dostawcą profesjonalnego oświetlenia do roślin.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel