Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy natynkowe

( ilość produktów: 8 )

Jak doświetlać rośliny w domu

Doświetlanie roślin w domu zazwyczaj sprawia wiele problemów. Trudności związane z tym tematem najczęściej wiążą się z instalacją samego oświetlenia. Większość rozwiązań dostępnych na rynku ma charakter tymczasowy przez co rozwiązania te wyglądają mało estetycznie. Z pomocą przychodzą oprawy natynkowe, które to z łatwością można zainstalować na każdej płaskiej powierzchni. Stała instalacja na suficie lub ścianie oraz estetyczny wygląd oprawy sprawi że zainstalowane światło nie będzie rzucało się w oczy ani przeszkadzało w codziennym funkcjonowaniu.

Żarówka LED do doświetlania roślin na ścianę

Żarówka została zaprojektowana do zapewnienia odpowiedniego spektrum światła, wspiera rośliny w okresach mniejszej ilości naturalnego światła, takich jak zimowe miesiące, jednocześnie dając przyjemne dla oka światło. Jej montaż na ścianie umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni i skierowanie światła bezpośrednio na rośliny, co jest szczególnie ważne w przypadku roślin wymagających intensywnego oświetlenia.

Rośliny domowe mają za mało światła

Jeśli twoje domowe rośliny nie mają dostatecznej ilości światła to użycie oświetlenia VERTICANA będzie idealnym rozwiązaniem. Do doświetlania jednej rośliny w domu nasi klienci najczęściej wybierają oprawę natynkową. Charakteryzuje się ona łatwością i dowolnością instalacji. Pamiętaj że używając tego typu oprawy będziesz mógł podłączyć jedynie jedną żarówkę, jeśli potrzebujesz większą ilość punktów świetlnych najlepszym rozwiązaniem będzie oferowane przez nas oświetlenie szynowe.

Lampa LED do roślin mocowana do ściany

Oprawy natynkowe bez problemu przymocujesz do każdej płaskiej powierzchni, dzięki czemu możemy zamocować żarówki na stałe jednocześnie oszczędzając miejsce. Dzięki wygodnym otworom w podstawie można mieć pewność, że oprawa będzie się trzymać ściany. 

Żarówki LED do roślin do montażu na ścianie

Lampy LED do roślin montowane na ścianie są niezastąpione w zimowych miesiącach, kiedy naturalne światło słoneczne jest ograniczone. Dzięki możliwości montażu na ścianie, te lampy stanowią doskonałe źródło dodatkowego światła dla roślin, zapewniając im niezbędne spektrum świetlne do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel